חיפוש
  • Eyal Rokser

טיפים לצילום מנצח של ילדים

מאת : אייל רוכסר1. אני רואה המון הורים שמצלמים את הילדים גבוה מאוד, כלומר בגובה שלהם, בכדי להוציא תמונות נהדרות צלמו בגובה של הילדים , כן כן אל תתעצלו תרדו לגובה העיניים של הילד ושדרגו לכם את התמונה.


2. אל תביימו את הילד, אני נפגש המון עם הורים שבכדי שהילד יסתכל על המצלמה הם מביימים אותו, אומרים לו לאן להסתכל ומתי, טיפ מוצלח פשוט תנו לילד את הזמן שלו שיסתגל לסביבה לא מוכרת בין אם זה בצילום סטודיו, או בין זה צילום בטבע. הילד יהיה יותר רגוע והתמונה תדבר בעד עצמה.


3. תנו להם צעצועים שהם אוהבים, בצילום ילדים בסטודיו, הילד מגיע למקום שהוא לא מכיר , הוא רואה מולו פלאשים, הסביבה לא מוכרת בשבילו. טיפ נהדר תוסיפו להם צעצועים שהם אוהבים, בכל צילום סטודיו אני מציע להורים להביא איתם צעצוע שהילד מאוהד אוהב, ככה הילד מרגיש שהוא בבית עם חפץ מוכר.


4. סבלנות, תהיו סבלניים מאוד, בכי להוציא תמונה של ילדים , צריך להיות סבלניים, תהיו נינוחים תשדרו אוויר הרגועה אל מול הילד וכך תוציאו תמונות מנצחות.
צלם: אייל רוכסר


צלם: אייל רוכסר


צלם: אייל רוכסר


5. "לא עושים קניות על בטן ריקה," כך גם בצילום, לא מצלמים לפני שהילד אכל . בכדי שהילד יהיה נינוח ותוציאו את המירב , חשוב מאוד שהילד יאכל משהו לפני הצילום וינוח , אם בזמן הצילום הילד לא משתף פעולה, אפשר לעשות הפסקה ולהציע לו חטיף שהוא אוהב או פרי.


והכי הכי חשוב, סבלנות, צילום ילדים דורש המון סבלנות...


אהבתם את המאמר , מזומנים לצפות בגלריה שלי של צילום ילדים ...


https://www.eyalrokser.com//portraits

12 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

© 2021by Eyal Rokser